, , , , , ,

נעים להכיר-עסק מקומי: רויטל בוחניק-מאפרת מקצועית

 

בכל שבוע יעלה המסך ואור הזרקורים של ‘הבמה המקומית’ יאיר על עסק מקומי שכדאי לכם להכיר.

והשבוע על הבמה – המאפרת רויטל בוחניק

 

בכמה מילים- מי את רויטל?

אני רויטל בוחניק, בת 39, נשואה ואמא ל 3 ילדים מקסימים: ליאן בת 14, איתי בן 12 ואורן בן 8.

אני מאפרת מקצועית ומורה לאיפור שמעבירה הדרכות קבוצתיות ואישיות לנשים בעיקר, וגם למאפרים ומאפרות בתחומים שונים. אני מגיעה מרקע של עיצוב אופנה, תמיד התחברתי לאסתטיקה של דברים ומגיל צעיר אני זוכרת את עצמי מתעסקת עם מוצרי איפור ומשתעשעת בהליכה על עקבים ובגדים של אמי, בנוסף לאיפור של בובות שונות ועיצוב ותפירת בגדים.                                                                                                                                              בתיכון למדתי עיצוב אופנה ומגיל 16 כשהתחלתי להתאפר אני בעצם מאוהבת באיפור ובמשמעות שלו כלפי נשים ובכלל… אחרי הצבא הלכתי ולמדתי בצורה מקצועית ולאורך השנים עסקתי באיפור ובגיל 34 החלטתי לעסוק בזה בצורה אבסולוטית ונכנסתי שוב ללימודים. מאז אני הוספתי מגוון שירותים וכישורים שאני משלבת בעסק לטובת הלקוחות ועבודה שלי מאד מגוונת.

 

איך נקרא העסק שלך ובמה הוא מתמחה?

העסק שלי נקרא  Revital make up artist & hair והוא מתמחה בשרותי איפור על כל ההיבטים שבהם – החל מאיפור ביוטי וכלות, ציורי פנים וגוף, אפקטים, כמובן צילומי תדמית לעסקים, וגם הדרכות איפור למגוון רחב של אנשים במגזר הפרטי (במסגרת הרצאות והדרכות פרונטליות מול קהל לקוחות/עובדים) ולמאפרים המעוניינים לשפר טכניקות ולהתמקצע. אלמנט עיצוב השיער התווסף לאחר שנוכחתי לדעת שהמון לקוחות במגזר הפרטי מחפשות מאפרת שעושה גם וגם וזה בהחלט השפיע על נפח העבודה.

 

מי הם הלקוחות שלך?

הלקוחות שלי הם מגוונים ובגדול כוללים את כל מי שזקוק לשירותי איפור, בין אם זו אמא המחפשת הפעלה לילד שלה במסיבת יום הולדת, או כלה שמתחתנת, מאפרת שמעוניינת לשדרג טכניקות, ואפילו אמנים, דוגמניות ודוגמנים בקליפים ופרסומות – בעבודה המשלבת מגוון שירותי איפור לתוצאה ארטיסטית במיוחד. בשנה האחרונה התמקדתי בהדרכה ואני מעבירה הדרכות לנערות ומאפרות מתחילות במקביל לסדנאות אישיות לנשים ולמאפרות.

 

רויטל בוחניק, מאפרת מקצועית

 

איך הכל התחיל ומה גרם לך לבחור בתחום?

הכל התחיל כשאיפרתי את אמא שלי ואת אחותי הגדולה לחתונה של אחותי השנייה. הבנתי שאני נהנית מזה, ולמרות שלא למדתי ולא עשיתי קורס בתחום קודם לכן, זה נתן לי את ההבנה הראשונית שאני נהנית ודי מוצלחת בתחום ושכדאי לי לפתח את זה. וזה אכן מה שעשיתי אחרי הצבא.

מה הייחודיות בשירות שלך? מהו הערך המוסף שאת מביאה איתך?

הייחודיות שלי היא בכך שאני יודעת להתאים את האיפור לכל אחת, לטפל בבעיות עור ובפגמים ובכלל, לדאוג לכך שכל הרצונות והציפיות יתממשו במלואן. אני משקיעה המון בפיתוח העסק ומוסיפה שירותים לטובת הלקוחות שלי ואעשה הכל כדי שלקוחה תחוש בנוח באיפור גם אם זה אומר השקעה של עוד זמן והמון המון סבלנות והכלה.                          אני יכולה לומר באופן גורף שהצלחתי לתת לכל הלקוחות שלי יחס אישי ואיפור המותאם בצורה אישית ותואם למה שהתבקשתי.

מה את הכי אוהבת בעבודה שלך?

אני אוהבת בעבודה שלי את המקוריות ואת הייחודיות והכיף שביצירה. כל לקוח הוא עולם ומלואו ותמיד יש אתגרים בתחום – אני נהנית כל פעם מחדש להיות מאותגרת על ידי הלקוחות וגם לאתגר את עצמי בפרויקטים חדשים.

במה את הכי גאה?

אני גאה בדרך שעשיתי. בהתקדמות שלי מהרגע שבו עזבתי את העבודה הנוספת והחלטתי שאני נותנת לעצמי זמן להתאושש מהעומס ולאחר מכן לעבוד על העסק שלי. בהתחשב בכל האלמנטים מסביב, בעל עצמאי, 3 ילדים, אני חושבת שאני מצליחה לעשות מעל ומעבר ומקווה לממש את כל הדברים שעוד בתכנון, ומאמינה שהכל יגיע בזמן הנכון.

 

“גאה בדרך שעשיתי”, רויטל בוחניק

שאיפות לעתיד?

להיות מישהי שמרכזת תחתיה שירות מלא, לנשים ולעסקים, בתחום איפור. אולי אפילו סוכנות לשירותי איפור, סטיילינג ושיער שמרימה פרויקטים ייחודיים והשתלמויות בארץ ובחו”ל. בינתיים אני מכוונת וממוקדת ההדרכה וקיבלתי פרויקטים חדשים בהם אני מעבירה הדרכות מדהימות, ואני מקווה לפתח את כל זה בשנה הקרובה עוד יותר לעומק. יש מצב שבסופו של עניין אני אקים בית ספר למקצועות האיפור ואדריך את הדור הבא של המאפרות ממקום שלי.

 

איזה משפט מייצג אותך ואת העשייה העסקית שלך?

המשפט שהכי מייצג אותי כבעלת עסק וכאדם זה “חיה ותן לחיות” – אני מאד מאמינה בהכלה ובקבלת האחר, בעיניי, איפור הוא דרך לגשר על פערים, מקום להעצמה נשית, מקום שבו ניתן להביע באמצעות אמנות המון דברים ולתת ביטוי לכלל האנשים, כמו במיתוג של עסק למשל. החיה ותן לחיות שלי מתבטא בפועל בהמון שיתופי פעולה עם גורמים בתחום ותחומים משיקים בפרויקטים שונים שאני יוזמת ועושה, פרגון לקולגות ורצון לבוא וליצור אחדות בקרב המאפרים. אני כל הזמן מוצאת את עצמי מייעצת בפרטי למאפרות שונות, ללא עלות, בהיבטים כאלו ואחרים של התחום ויודעת שאני יכולה לתרום עם הניסיון והידע שצברתי לעוסקים בתחום.

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *