חגיגות של אהבה – היום שאחרי

 

 

7:00 לפנות בוקר, אני מתהפכת לצד השני אחרי עוד לילה ארוך ונטול שינה. הוא קם במקסימום שקט שהוא מסוגל לו, סוגר אחריו את דלת חדר השינה ומעיר את הילדים. ברקע נשמעים קולות של אי שביעות רצון ודבקות עיקשת בסדינים החמים. במקביל לקיטורי הקימה והתחנונים לעוד מספר רגעים, הוא פונה למשימת הכנת הכריכים לכולנו, ע”פ רשימה מסודרת הכוללת תפריט אישי ומפורט לכל יום בשבוע אותה הכנתי מבעוד מועד כפיתרון חלקי להפחתת מצבי דחק בשעות הקשות.

 

 

לחץ של בוקר, ויכוחים עמומים של שגרה – מי מוריד את הכלבה (כן, גם לזה יש רשימה וחלוקת תפקידים ברורה, אבל למה לוותר על עוד מריבת בוקר טובה ?!), מי מעכב את מי, ולאן בדיוק נעלמה שוב מחברת תורה?!

בין לבין הוא מדליק לי את הדוד ומרתיח את המים לקפה ואני קמה לאיטי לנשיקות ליד הדלת שנסגרת ולשקט שאחרי, ועם השלוק הראשון של הנמס בכוס שולחת לו לב גדול ומהבהב, שילווה גם אותו ליום מוצלח במיוחד.

בהמשך היום אני מקבלת הודעה: חנות אטרקטיבית יוצאת במבצע לחג האהבה, ואני, מבלי להסס, מיד מעבירה לו את הסמס. בליווי קריצה קטנה ועוד אחת…שישקיע קצת, שידע שיש ציפייה! אבל בינינו, רק בינינו…האמת היא שכבר בבוקר, היה לי כל מה שאני רוצה…

 

 

 

 

0 replies

Leave a Reply

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *